ASIS 2015 YILSONU TOPLANTISI

16 12 2015 | Ekleyen: | Konu: ASIS Türkiye

ASIS International Türkiye Biriminin 2015 yılsonu toplantısı Sayın İsmail UZELLİ?nin nazik ev sahipliğinde, SENSORMATIC firmasının Kavacık Ofisinde gerçekleşti.

Toplantıya üye ve misafir 40 kişi katıldı.

Toplantıyı ASIS Türkiye Birim Başkanı Kürşad Sak açtı. ASIS Avrupa Bölge Başkanı Cengiz Gümüştus yıl içinde yapılan çalışmalar hakkında bilgi verip, OSAC-ASİS arasında işbirliği yapılması için görüşmeler yapıldığı, iç suiistimal raporları hazırlanmasının planlandığı, bir alt yapı olan RVP Başkanlığına Orhan TOPÇU?nun getirildiğini bildirmiştir.

Gündemdeki, ?Güncel Bölgesel Güvenlik Bilgilendirmeleri? konusuyla ilgili olarak Mehmet Teköz, Mali?deki otel baskını olayından hareketle hazırlanan güvenlik planı iyi uygulama örneklerinden, Levent Demirezen ise  ülkede yaşanan son olaylar hakkında bilgilendirmede bulunmuştur.

ANQUAN Group?tan Mr. Robert BROWNING,  (http://www.anquangroup.com) 9-11 Mayıs 2016 tarihleri arasında İstanbul?da  ASIS Türkiye Birimi işbirliğiyle gerçekleştirilmesi planlanan Secure Cities İstanbul (Güvenli Şehirler:İstanbul) Konferansı hakkında bilgilendirmede bulundu.

Bilahare, Birim Başkanı Kürşad Sak ve Genel Sekreter ASİS International ve Türkiye birimi ve yapılan faaliyetler hakkında bilgilendirmede bulundu. Yapılan seçimde Kürşad Sak, İsmail Uzelli ve İzzet Murat Fert yönetim görevine devam için yeniden seçildiler.

Sensormatic firmasının nazik elemanlarınca yapılan karşılama-uğurlanma ve oplantı aralarında yapılan ikram ve sohbetlerle bir  ASIS  toplantısı da zevkli, neşeli ve verimli bir şekilde tamamlandı.

Tüm emeği geçenler gönülden teşekkürü hak ediyorlar?.

   

Yorum Yapın